O firmie

W dobie XXI wieku wszystko, co jest "eko" nabiera wielkiego znaczenia. Świadomość ochrony środowiska jest pośród społeczeństwa spora, a więc i produkty z zakresu "eko" cieszą się rosnącą popularnością. Także my nie ustępujemy standardom i tworzymy produkty w pełni ekologiczne.

Zajęliśmy się produkcją wykonanych z drewna ekologicznych pamiątek okolicznościowych, regionalnych i historycznych. Poza tym w naszej ofercie znajdziecie Państwo ozdoby, gadżety oraz drewniane zabawki edukacyjne takie jak na przykład klocki czy puzzle.

Ze swoją ofertą wychodzimy do klientów prywatnych jak i hurtowni. Wierzymy, że naszymi produktami zainteresujemy także Ośrodki oraz Centra Kultury Miast i Miejscowości, które w ten sposób na nowo zaprezentują swoje atrakcje turystyczne oraz nawiążą do historii swojego regionu. Drewniane pamiątki do doskonały sposób, aby o określonych miejscach czy wydarzeniach z przeszłości poinformować odwiedzających dany region turystów.

Nasze produkty powstają w zgodzie z pomysłem przesłanym przez zamawiającego lub tylko w oparciu o nadesłane przez niego informacje. Wówczas zdać się Państwo możecie na inwencję twórczą naszych projektantów.

Nie narzucamy limitów, co do wielkości zamówienia, choć przy większej ilości zamawianych produktów i stałym klientom oferujemy atrakcyjne zniżki.