Oferta

Artykuły drewniane z pamiątkami czy ozdobami w roli głównej cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

- drewniane pamiątki okolicznościowe
Drewno to znakomity materiał do tego, aby uwiecznić na nim jakieś ważne wydarzenie, na przykład datę ślubu, rocznicę czy narodziny dziecka. Taki wyrób to znakomita pamiątka na całe życie.

- drewniane pamiątki regionalne
Niemal każdy region w naszym kraju ma coś do zaoferowania swoim turystom, ale nie umie tego "zareklamować". Doskonałym sposobem na podkreślenie atrakcji turystycznych i krajobrazowych danego regionu są drewniane pamiątki regionalne.

- drewniane pamiątki historyczne
Historia naszego kraju była tak burzliwa, że prawie wszystkie większe i mniejsze miasta dołożyły do niej swoją cegiełkę. Co powiecie na to, aby ważne wydarzenia historyczne waszych miast i okolic uwiecznić na drewnianych pamiątkach?

- drewniane ozdoby
Ozdoby z drewna znakomicie wkomponowują się w pomieszczenia urządzone w stylu klasycznym, gdzie dominują okrągłe kształty, drewno i skóra. Dzięki nim dodatkowo podkreślicie charakter swoich wnętrz.

- drewniane gadżety
Praktyczne gadżety cieszą się dziś ogromną popularnością. Te wykonane z drewna nie dość, że posłużą nam w określonych sytuacjach, to dodatkowo stanowią klasyczny rodzaj dekoracji.

- drewniane zabawki edukacyjne
Drewniane zabawki wśród dzieci rozwijają wyobraźnię, a ponadto uczą logicznego myślenia i poprawiają ich koordynację ruchową. Dla osób dorosłych pozwolą z kolei odbyć sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa.

Podkreślmy jeszcze, że wszystkie drewniane produkty z naszej oferty powstają przy użyciu plotera CO2 6090 80W. Maszyna ta posiada dwie prowadnice w osi Y łożyska, co pozwala nam tworzyć elementy dekoracyjne, pamiątki i zabawki o klasycznych jak i nieregularnych kształtach.